Půjčky ihned na rukuPeníze z půjčky ihned můžete dostat na ruku již během několika hodin, ale častěji až na druhý den. Jelikož se jedná o obecnou půjčku, lze ji zařadit do jakékoli kategorie. Žadateli o půjčku ihned jde v tomto případě jen o jediné a to dostat peníze v hotovosti neboli na ruku. Díky tomu, že chce dotyčný vyplatit peníze z půjčky ihned na ruku, zkracuje se i doba samotného dostání peněz. Při výplatě na účet by se ztratil čas přepisem peněz mezi účty.

Peníze z půjčky hotově


Snad všechny půjčky, které jsou do výše 100 000 Kč mají možnost výplaty v hotovosti na ruku. Hranice je u každé půjčky individuální, ale existuje v některých případech i možnost výplaty části peněz na ruku a část zaslat na bankovní účet. Hotovost na ruku lze dostat z celé řady půjček. Mezi ty nejčastější patří půjčky bez registru, půjčky bez potvrzení o příjmu, půjčky na OP a další. Možnost vyplacení půjčky ihned na ruku nabízí potom bankovní i nebankovní instituce, ale v případě bankovních potom jen u určitých produktů, jelikož jsou úvěrové bankovní produkty často svázány s existencí běžného účtu u dané banky.

Půjčky ihned bez poplatku


Kromě nejdůležitějších parametrů půjčky jako jsou úroková sazba a RPSN, je nutné u smlouvy kontrolovat i poplatky. Ty často mohou výrazně prodražit celou půjčku. V současné době se již firmy snaží nabízet i půjčky ihned bez poplatku. Sousloví bez poplatku však může být zrádné. Není u nich řečeno, jestli se jedná o půjčku bez jakéhokoli poplatku nebo třeba jen půjčku bez poplatku za vyřízení. Mohou vám však potom být účtovány poplatky za vedení půjčky, za předčasné splacení půjčky atd. Nenechte se okouzlit nízkou úrokovou sazbu a zkontrolujte si, že vaše půjčka ihned bez poplatku je opravdu bez poplatku.