Půjčky bez registru ihnedPůjčka bez registru ihned je speciálním produktem, který je vyhledáván osobami, které jsou z nějakého důvodu vedeni v registru dlužníků a potřebují ihned půjčit. Jelikož půjčující (ať právnická nebo fyzická osoba) značně riskuje s půjčkou zadluženému, kompenzuje si tento risk zvýšenou úrokovou sazbou. Tím se stávají půjčky bez registru ihned nevýhodné, ale často jediným možným řešením.

Půjčky bez registru ihned


Volba půjčky bez registru ihned má však i svoji výhodu. Díky tomu, že půjčující nemusí nahlížet do registru dlužníků, se doba na vyřízení půjčky významně zkracuje. Je tedy možné, že u některých poskytovatelů lze peníze z půjčky bez registru ihned získat již do 24 hodin. Pokud spěcháte s výplatou peněz z půjčky bez registru ihned, tak si je nechte vyplatit hotově a ne na účet. Kdyby jste zvolili výplatu na účet, tak ztratíte další den až dva bankovním převodem. Co je nutné si však uvědomit, že půjčky bez registru ihned jsou většinou poslední volbou. Není pravda, že jakmile jste vedeni v registru dlužníků, že běžnou půjčku nedostanete. To závisí na více okolnostech, jako jsou vaše pravidelné výdělky, náklady na život, případně na zástavě atd. Půjčky bez registru ihned však nejsou jedinou speciální půjčkou.

Půjčky na směnku ihned hotově


Půjčky na směnku ihned jsou nejrychlejší možností jak získat peníze hotově. Obecně se dá říci, že půjčky na směnku jsou již ze svého principu nevýhodné a potenciálně lehce vymahatelné. Vymahatelnost je dána také možností směnku prodat vymahačské firmě, která již zná postupy jak docílit navrácení peněz. Jaké náležitosti musí směnka splňovat? Jsou to :

  • označení, že se jedná o směnku
  • slib dlužníka, že půjčku na směnku zaplatí
  • datum splatnosti
  • místo splatnosti
  • jméno půjčujícího (komu má být půjčka splacena)
  • místo a datum vystavení směnky
  • podpis

V případě půjčky na směnku ihned jsou v naprosté většině případů peníze vyplaceny hotově. Bankovní převody jsou v tomto případě výjimkou. A kolik je možné si vlastně půjčit na směnku? Kupodivu nejsou výjimkou ani statisícové částky, nejběžnější jsou však půjčky na směnku ihned v hodnotě okolo 30 000 Kč. Je nutné si uvědomit, že směnka je brána jako cenný papír a je tedy obchodovatelná. Dlužník tedy nemusí vůbec tušit, kdo směnku vlastní a kdo po něm může peníze vymáhat. Jelikož se jedná o poměrně jednoduchý způsob půjčky, probíhá výplata peněz prakticky ihned. Upozorňujeme, že půjčky na směnku ihned hotově nejsou standardní typem půjčky a podle toho může kolísat i úroková sazba a na ní závislé RPSN.